Myymässä
Tilaa maksuton arvio asunnostasi

RE/MAX Visio palvelee teitä Kruununhaan Pohjoisrannassa! Välittäjämme ovat kokeneita asunto- ja kiinteistökaupan ammattilaisia. Osaaminen korostuu kohteen oikeassa hinnoittelussa ja markkinoinnissa, jolloin se myydään varmasti parhaaseen mahdolliseen hintaan nopealla aikataululla. Tervetuloa!

Seuraa keskustelua

Ole meihin yhteydessä

Joanna Sortti

Ota yhteyttä
9.5
Joanna Sortti

Toimitusjohtaja, Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

045 127 6358 joanna.sortti@remax.fi Tutustu minuun »
Timo-Jussi Kyyrö

Ota yhteyttä
10
Timo-Jussi Kyyrö

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Vastaava hoitaja

040 7754540 timo-jussi.kyyro@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Saurus

Ota yhteyttä
9.5
Sari Saurus

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED

+358 400 486 936 sari.saurus@remax.fi Tutustu minuun »
Vesa Sillman

Ota yhteyttä
Vesa Sillman

Myyntijohtaja, LKV, LVV, Kaupanvahvistaja

0400 512 055 vesa.sillman@remax.fi Tutustu minuun »
Kari Välinen

Ota yhteyttä
Kari Välinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT

040 523 9046 kari.valinen@remax.fi Tutustu minuun »
Merja Alamettälä-Pulkkinen

Ota yhteyttä
9
Merja Alamettälä-Pulkkinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

040 961 0701 merja.alamettala-pulkkinen@remax.fi Tutustu minuun »
Tuomas Astrén

Ota yhteyttä
10
Tuomas Astrén

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

044 270 7007 tuomas.astren@remax.fi Tutustu minuun »
Ingrid Kallas

Ota yhteyttä
9.5
Ingrid Kallas

Myyntineuvottelija

044 082 0084 ingrid.kallas@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Kankaanpää

Ota yhteyttä
9.5
Sari Kankaanpää

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

044 525 5251 sari.kankaanpaa@remax.fi Tutustu minuun »
Sephora Lindsay

Ota yhteyttä
Sephora Lindsay

Myyntineuvottelija

040 876 4361 sephora.lindsay@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Muikku

Ota yhteyttä
9
Tarja Muikku

Myyntineuvottelija

040 764 6315 tarja.muikku@remax.fi Tutustu minuun »
Anett Niemi

Ota yhteyttä
8.5
Anett Niemi

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

044 500 2020 anett.niemi@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Palomäki

Ota yhteyttä
9.5
Sari Palomäki

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

045 202 2100 sari.palomaki@remax.fi Tutustu minuun »
Anu Puumalainen

Ota yhteyttä
10
Anu Puumalainen

Myyntineuvottelija

040 146 1499 anu.puumalainen@remax.fi Tutustu minuun »
Mikko Rahikainen

Ota yhteyttä
8.5
Mikko Rahikainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

044 987 1404 mikko.rahikainen@remax.fi Tutustu minuun »
Hanna Toivola

Ota yhteyttä
9
Hanna Toivola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

040 566 1392 hanna.toivola@remax.fi Tutustu minuun »
Anniina Ukkonen

Ota yhteyttä
9
Anniina Ukkonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

040 775 2035 anniina.ukkonen@remax.fi Tutustu minuun »
Jan Wennerström

Ota yhteyttä
10
Jan Wennerström

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

045 7876 7060 jan.wennerstrom@remax.fi Tutustu minuun »
Matias Yritys

Ota yhteyttä
Matias Yritys

Myyntineuvottelija

040 719 1787 matias.yritys@remax.fi Tutustu minuun »
Oni Naklert

Ota yhteyttä
10
Oni Naklert

Myyntineuvottelija

040 560 3416 oni.naklert@remax.fi Tutustu minuun »
Mikko Naugrén

Ota yhteyttä
10
Mikko Naugrén

Myyntineuvottelija

040 708 5887 mikko.naugren@remax.fi Tutustu minuun »
Claudia Seppänen

Ota yhteyttä
Claudia Seppänen

Assistentti

040 827 2076 claudia.seppanen@remax.fi Tutustu minuun »

RE/MAX Visio

Kiinteistönvälitys Visio LKV
Pohjoisranta 20 B B 23
00170 Helsinki
puh. 0400 851 170

RE/MAX Visio palvelee teitä Kruununhaan Pohjoisrannassa! Välittäjämme ovat kokeneita asunto- ja kiinteistökaupan ammattilaisia. Osaaminen korostuu kohteen oikeassa hinnoittelussa ja markkinoinnissa, jolloin se myydään varmasti parhaaseen mahdolliseen hintaan nopealla aikataululla. Tervetuloa!