Myymässä
Tilaa maksuton arvio asunnostasi

RE/MAX Visio palvelee teitä Kruununhaan Pohjoisrannassa! Välittäjämme ovat kokeneita asunto- ja kiinteistökaupan ammattilaisia. Osaaminen korostuu kohteen oikeassa hinnoittelussa ja markkinoinnissa, jolloin se myydään varmasti parhaaseen mahdolliseen hintaan nopealla aikataululla. Tervetuloa!

Seuraa keskustelua

Ole meihin yhteydessä

Joanna Sortti

Ota yhteyttä
9.5
Joanna Sortti

Toimitusjohtaja, Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

045 127 6358 joanna.sortti@remax.fi Tutustu minuun »
Timo-Jussi Kyyrö

Ota yhteyttä
9.5
Timo-Jussi Kyyrö

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Vastaava hoitaja

040 7754540 timo-jussi.kyyro@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Saurus

Ota yhteyttä
9.5
Sari Saurus

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KED

+358 400 486 936 sari.saurus@remax.fi Tutustu minuun »
Merja Alamettälä-Pulkkinen

Ota yhteyttä
9.5
Merja Alamettälä-Pulkkinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

040 961 0701 merja.alamettala-pulkkinen@remax.fi Tutustu minuun »
Tuomas Astrén

Ota yhteyttä
10
Tuomas Astrén

Koulutuspäällikkö, Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

044 270 7007 tuomas.astren@remax.fi Tutustu minuun »
Amira Chokairy

Ota yhteyttä
10
Amira Chokairy

Myyntineuvottelija

040 582 2587 amira.chokairy@remax.fi Tutustu minuun »
Juha  Kokkonen

Ota yhteyttä
Juha Kokkonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, IAT

0400 101 304 juha.kokkonen@remax.fi Tutustu minuun »
Sephora Lindsay

Ota yhteyttä
Sephora Lindsay

Myyntineuvottelija

046 547 8922 sephora.lindsay@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Muikku

Ota yhteyttä
9.5
Tarja Muikku

Myyntineuvottelija

040 764 6315 tarja.muikku@remax.fi Tutustu minuun »
Juha Nässi

Ota yhteyttä
9
Juha Nässi

Myyntineuvottelija

040 581 1587 juha.nassi@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Palomäki

Ota yhteyttä
9.5
Sari Palomäki

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

045 202 2100 sari.palomaki@remax.fi Tutustu minuun »
Harri Poutiainen

Ota yhteyttä
Harri Poutiainen

Myyntineuvottelija

045 137 3434 harri.poutiainen@remax.fi Tutustu minuun »
Paula Saarimaa

Ota yhteyttä
Paula Saarimaa

Myyntineuvottelija

046 542 7195 paula.saarimaa@remax.fi Tutustu minuun »
Gautam Sarin

Ota yhteyttä
10
Gautam Sarin

Myyntineuvottelija

041 530 9363 gautam.sarin@remax.fi Tutustu minuun »
Anna Siltala

Ota yhteyttä
Anna Siltala

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

050 530 7096 anna.siltala@remax.fi Tutustu minuun »
Hanna Toivola

Ota yhteyttä
9.5
Hanna Toivola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

040 566 1392 hanna.toivola@remax.fi Tutustu minuun »
Anniina Ukkonen

Ota yhteyttä
9
Anniina Ukkonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

040 775 2035 anniina.ukkonen@remax.fi Tutustu minuun »
Fredrik Zitting

Ota yhteyttä
Fredrik Zitting

Myyntineuvottelija

050 324 9950 fredrik.zitting@remax.fi Tutustu minuun »
Jere Astrén

Ota yhteyttä
Jere Astrén

Trainee

040 585 6773 jere.astren@remax.fi Tutustu minuun »
Mari Hilpinen

Ota yhteyttä
Mari Hilpinen

Trainee

045 875 2399 mari.hilpinen@remax.fi Tutustu minuun »
Wilma Kitti

Ota yhteyttä
Wilma Kitti

Trainee

045 632 0684 wilma.kitti@remax.fi Tutustu minuun »
Anna Larionova

Ota yhteyttä
Anna Larionova

Uusasiakashankinta

044 544 3885 anna.larionova@remax.fi Tutustu minuun »
Oni Naklert

Ota yhteyttä
9
Oni Naklert

Myyntineuvottelija

040 560 3416 oni.naklert@remax.fi Tutustu minuun »
Mikko Naugrén

Ota yhteyttä
9
Mikko Naugrén

Myyntineuvottelija

040 708 5887 mikko.naugren@remax.fi Tutustu minuun »
Matias Yritys

Ota yhteyttä
Matias Yritys

Uusasiakashankinta

040 719 1787 matias.yritys@remax.fi Tutustu minuun »

Kiinteistönvälitys Visio LKV

Pohjoisranta 20 B
00170 Helsinki

0400 851 170
Ota yhteyttä

y-tunnus 2498650-5

RE/MAX Visio palvelee teitä Kruununhaan Pohjoisrannassa! Välittäjämme ovat kokeneita asunto- ja kiinteistökaupan ammattilaisia. Osaaminen korostuu kohteen oikeassa hinnoittelussa ja markkinoinnissa, jolloin se myydään varmasti parhaaseen mahdolliseen hintaan nopealla aikataululla. Tervetuloa!