Myymässä
Tilaa maksuton arvio asunnostasi

RE/MAX Visio palvelee teitä Kruununhaan Pohjoisrannassa! Välittäjämme ovat kokeneita asunto- ja kiinteistökaupan ammattilaisia. Osaaminen korostuu kohteen oikeassa hinnoittelussa ja markkinoinnissa, jolloin se myydään varmasti parhaaseen mahdolliseen hintaan nopealla aikataululla. Tervetuloa!

Seuraa keskustelua

[dc_social_wall id=”49″]

Ole meihin yhteydessä

Joanna Sortti

Ota yhteyttä
9.5
Joanna Sortti

Toimitusjohtaja, Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

045 127 6358 joanna.sortti@remax.fi Tutustu minuun »
Tarja Muikku

Ota yhteyttä
9.5
Tarja Muikku

Toimistopäällikkö Kallio, LKV, LVV, KiAT

040 764 6315 tarja.muikku@remax.fi Tutustu minuun »
Päivi Nevasalmi

Ota yhteyttä
8.5
Päivi Nevasalmi

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

044 331 9997 paivi.nevasalmi@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Palomäki

Ota yhteyttä
9.5
Sari Palomäki

Toimistopäällikkö Hyvinkää, LKV, LVV

045 202 2100 sari.palomaki@remax.fi Tutustu minuun »
Anniina Ukkonen

Ota yhteyttä
9
Anniina Ukkonen

Toimistosihteeri, LKV, LVV

040 775 2035 anniina.ukkonen@remax.fi Tutustu minuun »
Mari Hilpinen

Ota yhteyttä
10
Mari Hilpinen

Myyntineuvottelija

045 875 2399 mari.hilpinen@remax.fi Tutustu minuun »
Kirsi Kärkkäinen

Ota yhteyttä
Kirsi Kärkkäinen

Myyntineuvottelija

040 576 8679 kirsi.karkkainen@remax.fi Tutustu minuun »
Paula Saarimaa

Ota yhteyttä
8.5
Paula Saarimaa

Myyntineuvottelija

046 542 7195 paula.saarimaa@remax.fi Tutustu minuun »
Gautam Sarin

Ota yhteyttä
10
Gautam Sarin

Myyntineuvottelija

041 530 9363 gautam.sarin@remax.fi Tutustu minuun »
Claudia Seppänen

Ota yhteyttä
Claudia Seppänen

Myyntineuvottelija Hyvinkää

040 827 2076 claudia.seppanen@remax.fi Tutustu minuun »
Merja Taipale

Ota yhteyttä
Merja Taipale

Myyntineuvottelija

merja.taipale@remax.fi Tutustu minuun »
Hanna Toivola

Ota yhteyttä
9.5
Hanna Toivola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

040 566 1392 hanna.toivola@remax.fi Tutustu minuun »
Anna Larionova

Ota yhteyttä
Anna Larionova

Uusasiakashankinta

044 544 3885 anna.larionova@remax.fi Tutustu minuun »
Sephora Lindsay

Ota yhteyttä
Sephora Lindsay

Trainee

046 547 8922 sephora.lindsay@remax.fi Tutustu minuun »
Oni Naklert

Ota yhteyttä
9.5
Oni Naklert

Myyntineuvottelija

040 560 3416 oni.naklert@remax.fi Tutustu minuun »
Tapani Schuller

Ota yhteyttä
Tapani Schuller

Trainee

044 9811 419 tapani.schuller@remax.fi Tutustu minuun »
Matias Yritys

Ota yhteyttä
Matias Yritys

Uusasiakashankinta

040 719 1787 matias.yritys@remax.fi Tutustu minuun »

Kiinteistönvälitys Visio LKV

Pohjoisranta 20 B
00170 Helsinki

0400 851 170
Ota yhteyttä

y-tunnus 2498650-5

RE/MAX Visio palvelee teitä Kruununhaan Pohjoisrannassa! Välittäjämme ovat kokeneita asunto- ja kiinteistökaupan ammattilaisia. Osaaminen korostuu kohteen oikeassa hinnoittelussa ja markkinoinnissa, jolloin se myydään varmasti parhaaseen mahdolliseen hintaan nopealla aikataululla. Tervetuloa!